Виробнича фірма «Базальт» є структурним підрозділом об'єднання по виробництву ветеринарних препаратів, до складу якого входять ще 2 фірми, а саме «Укрвак» і «Ветлайф», які займаються випуском біологічних препаратів для ветеринарної галузі.

Виробнича фірма «Базальт» - виробництво ветеринарних препаратів

Фірма «Базальт» спеціалізується на випуску групи товарів хіміко-терапевтичного напрямку.

На сьогоднішній день «Базальт» випускає понад 80 препаратів, які затребувані з боку ринку і відповідають вимогою умов виробництва. У своїй діяльності компанія підтримує ділові контакти з багатьма науково-дослідними і академічними установами в галузі мікробіології, фармацевтики, а також розробками в області нанотехнологій. Ведеться цілеспрямована робота в області створення ряду препаратів пробіотичного напрямки, для чого на підприємстві є 12 шталлмов, районованих для України. Ефективність препаратів цього напряму акцентується тим, що пробіотична маса виготовляється на основі складових пребіотиків і маннанов.

Створення нової компонаціі антибіотиків, що дозволяють придушувати резістентностойкую мікробну масу, до того ж вони представлені в рідкій формі.

Фірмі вдалося отримати водорастворимую масу метронідазолу, що дуже актуально для птахівництва, а також комбінації метронідазолу з спектоміціном.

Ведеться цілеспрямована робота над отриманням препаратів на основі йоду, які можна використовувати для нових видів застосування.

Компанією «Базальт» розробляється спільно з партнерами комплекс препаратів в сегменті бактеріофагів.